CKZ.pl serwis komputerowy Warszawa

Poznaj CKZ.PL

Firma CKZ.PL jest obecna na rynku usługowo-handlowym w branży informatycznej począwszy od 1995 roku, kiedy to rozpoczęła ścisłą współpracę z firmą Optimus S.A., której stała się Autoryzowanym Dealerem, co przekłada się również na bardzo wysokiej jakości świadczone usługi i naprawy komputerów.

Świadczymy usługi obejmujące (głównie) obsługę informatyczna firm na miejscu u klienta oraz doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych.

Obecnie obsługujemy przedsiębiorstwa i placówki o różnym profilu : jednostki administracji państwowej, zakłady produkcyjne, firmy prywatne, hurtownie i szkoły.

Cieszymy się dużą renomą i słyniemy wśród klientów z niezawodności i pewności działania. Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient to szczęśliwy klient.

Pracujemy 24h/dobę.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z właścicielką firmy dostępnym na stronie przedsiębiorycy.eu, dostępny pod banerem poniżej.


przedsiebiorcy-aktualne-logo-bez-tla

Ewa Piekart,
właściciel i założycielka CKZ.pl

  • Ponad 24 lata na rynku informatycznym
  • Renomowana jakość usług
  • Serwis gwarancyjny dla m.in Sejmu RP, ZUSu oraz Poczty Polskiej na terenie Warszawy

podpis-Ewa


Nasze punkty przełomowe:

1993 początek działania firmy pod nazwą PC Studio

1995 rozpoczęcie sprzedaży detalicznej w Siedlcach, jako salon firmowy firmy OPTIMUS Pod nazwą „PC Studio” rozwijaliśmy się oferując klientom najwyższą jakość usług na podlaskim rynku.

1997 rozpoczęcie współpracy z drugą co do wielkości polską marką kompuerów ADAX, która pomimo zmiany właściciela maki nadal trwa z dobrywm skutkiem

Posiadamy autoryzacje serwisową marki ADAX do dzisiaj.

1998 Ekspansją firmy na teren Warszawy, Otwarcie Salonu Sprzedaży marki Optimus na warszawskich Bielanach pod nazwą Centrum Komputerowe Żoliborz jako spółka cywilna

Od 1998 do dzisiaj prowadzimy Outsourcing usług IT, czyli informatyczną obsługę firm

2000 zmiana struktury ze spółki na działalność pod nazwą CKZ.PL

1995-2011 Przez 16 lat plasowaliśmy się wśród pierwszych 15 największych i najprężniej działającym salonów sprzedaży marki Optimus.

Przez wszystkie lata posiadaliśmy Autoryzację serwisową na sprzęt OPTIMUS.

2011 Optimus zamyka linie produkcyjną komputerow Optimus

2011 rebranding naszej firmy wizerunkowy na serwis komputerowy jako informatyczna straż pożarna, która gasi palące problemy z komputerem

Od 2010 na zlecenie producenta komputerów Adax świadczymy serwis gwarancyjny dla ZUS na terenie Warszawy i okolic

Od 2014 zlecenie producenta komputerów Adax świadczymy serwis gwarancyjny dla Poczty Poslskiej na terenie Warszawy i okolic

0d 2014 zlecenie producenta komputerów Adax świadczymy serwis gwarancyjny dla Sejmu RP

Zadzwoń lub odwiedź nas!

601-075-076

ul. Kochanowskiego 23
(róg Rudnickiego)
01-864 Warszawa

ckz-nazewnatrz